Ingredients in this recipe

Olitalia Pomace Olive Oil  250ml

1 tsp

Olitalia Pomace Olive Oil 250ml

€2.65

€2.79

€10.60/l

Dairymaid Buttery Spread With Fresh Irish Butter And Cream 500 grms

1 tbsp

Dairymaid Buttery Spread With Fresh Irish Butter And Cream 500 grms

€3.29

€3.40

€6.58/kg

Butcher Chicken Breast. 1kg

300g

Butcher Chicken Breast. 1kg

€9.80

€9.80/kg

Knorr Aromat Garlic 90g

1 tsp

Knorr Aromat Garlic 90g

€2.75

€2.99

€30.56/kg

Buy any 2 Packet of Knorr Soups & Get Croutons free
Rummo Fusilli N.48 500g

400g

Rummo Fusilli N.48 500g

€1.19

€1.80

€2.38/kg

Knorr Mushroom Sauce 40 g

1 pkt

Knorr Mushroom Sauce 40 g

€1.29

€1.39

€32.25/kg

Buy any 2 Packet of Knorr Soups & Get Croutons free
Mushrooms White Fresh 1 Kg

150g

Mushrooms White Fresh 1 Kg

€5.90

€5.90/kg

Shallots Holland 250 Grms

1 pc

Shallots Holland 250 Grms

€0.99

€3.96/kg

R. Basil Fresh 1 Pcs.

Bunch

R. Basil Fresh 1 Pcs.

€1.65

€1.65/p

Good Health Fine Table Salt 070 grms

Pinch

Good Health Fine Table Salt 070 grms

€0.53

€0.55

€7.57/kg

Tiger Brand Herbs && Spices Ground Black Pepper 025 grms

Pinch

Tiger Brand Herbs && Spices Ground Black Pepper 025 grms

€0.57

€0.60

€22.80/kg

Total €30.61
Items added to cart