Ingredients in this recipe

Onions Yellow Loose Nl 1kg

1pc

Onions Yellow Loose Nl 1kg

€1.60

€1.60/kg

Garlic Cloves Packed China 250 Grms

4pcs

Garlic Cloves Packed China 250 Grms

€1.20

€4.80/kg

Capsicums Fresh Packed 3 Pcs.

1pc

Capsicums Fresh Packed 3 Pcs.

€2.10

€0.70/p

Potatoes Baby Agatha 1kg

5pcs

Potatoes Baby Agatha 1kg

€2.05

€2.05/kg

Tomatoes Cherry Packed Tray Apx. 500grms 0.5 Pcs.

100g

Tomatoes Cherry Packed Tray Apx. 500grms 0.5 Pcs.

€4.60

€9.20/p

Olitalia Pomace Olive Oil  250ml

2tsp

Olitalia Pomace Olive Oil 250ml

€2.65

€2.79

€10.60/l

Benna Salted Butter 200g

2tbsp

Benna Salted Butter 200g

€3.20

€16.00/kg

Borges Pitted Black Olives 110g

50g

Borges Pitted Black Olives 110g

€2.05

€2.20

€18.64/kg

Freskezza Baby Spinach 100rgms 1 Pcs.

Freskezza Baby Spinach 100rgms 1 Pcs.

€2.15

€2.15/p

Good Health Fine Table Salt 070 grms

Good Health Fine Table Salt 070 grms

€0.53

€0.55

€7.57/kg

Good Health Ground Black Pepper 035 grms

Good Health Ground Black Pepper 035 grms

€0.95

€0.97

€27.14/kg

Simpl Filo Pastry 250g

6sheets

Simpl Filo Pastry 250g

€1.85

€2.22

€7.40/kg

Lamb Brand Sesame Seeds 60g

1tsp

Lamb Brand Sesame Seeds 60g

€1.35

€1.40

€22.50/kg

Parsley Local

Parsley Local

€1.40

€

Total €27.68
Items added to cart