Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€0.39
RRP €0.47
€15.60/kg
25grms

€0.39
RRP €0.47
€3.90/kg
100grms

€0.39
RRP €0.47
€3.90/kg
100grms

€0.39
RRP €0.47
€3.90/kg
100grms

€0.45
RRP €0.54
€4.50/kg
100grms

€0.45
RRP €0.54
€4.50/kg
100grms

€0.55
RRP €0.66
€0.28/p
2p

€0.69
RRP €0.83
€2.76/kg
250grms

€0.69
RRP €0.83
€0.34/p
2p

€0.69
RRP €0.83
€0.34/p
2p

€0.69
RRP €0.83
€0.34/p
2p

€0.75
RRP €0.90
€6.00/kg
125grms

€0.75
RRP €0.90
€0.38/p
2p

€0.75
RRP €0.90
€1.88/kg
400grms

€0.75
RRP €0.90
€5.00/kg
150grms

€0.75
RRP €0.90
€37.50/kg
20grms

€0.79
RRP €0.95
€1.58/kg
500grms

€0.79
RRP €0.95
€1.90/kg
415grms

€0.79
RRP €0.95
€1.90/kg
415grms

€0.79
RRP €0.95
€0.07/m
12m

€0.79
RRP €0.95
€2.63/kg
300grms

€0.79
RRP €0.95
€2.63/kg
300grms

€0.85
RRP €1.02
€17.00/kg
50grms

€0.85
RRP €1.02
€2.12/kg
400grms

€0.85
RRP €1.02
€2.12/kg
400grms

€0.85
RRP €1.02
€0.85/kg
1kg

€0.85
RRP €1.02
€0.85/kg
1kg

€0.85
RRP €1.02
€2.12/kg
400grms

€0.89
RRP €1.07
€89.00/kg
10grms

€0.89
RRP €1.07
€0.89/p
1p

€0.89
RRP €1.07
€0.44/p
2p

€0.89
RRP €1.07
€1.78/kg
500grms

€0.89
RRP €1.07
€2.22/kg
4 x100grms

€0.89
RRP €1.07
€35.60/kg
25grms

€0.89
RRP €1.07
€0.89/kg
1kg

€0.89
RRP €1.07
€0.89/kg
1kg

€0.89
RRP €1.07
€0.01/p
70p

€0.89
RRP €1.07
€5.93/kg
150grms

€0.95
RRP €1.14
€1.90/kg
500grms

€0.95
RRP €1.14
€0.16/m
6m

€0.95
RRP €1.14
€0.48/p
2p

€0.95
RRP €1.14
€1.90/kg
500grms

€0.95
RRP €1.14
€38.00/kg
25grms

€0.95
RRP €1.14
€190.00/kg
5grms

€0.95
RRP €1.14
€2.37/kg
400grms

€0.95
RRP €1.14
€9.50/kg
100grms

€0.95
RRP €1.14
€6.33/kg
150grms

€0.95
RRP €1.14
€0.16/p
6p

€0.95
RRP €1.14
€13.57/kg
70grms

€0.95
RRP €1.14
€3.80/l
250ml

€0.99
RRP €1.19
€0.99/l
1l

€0.99
RRP €1.19
€0.99/l
1l

€0.99
RRP €1.19
€82.50/kg
12grms

€0.99
RRP €1.19
€0.99/p
1p

€0.99
RRP €1.19
€0.99/kg
1kg

€0.99
RRP €1.19
€2.47/kg
400grms

€0.99
RRP €1.19
€2.47/kg
400grms

€0.99
RRP €1.19
€7.92/kg
125grms

€0.99
RRP €1.19
€4.95/l
200ml

€0.99
RRP €1.19
€0.50/p
2p

€0.99
RRP €1.19
€1.98/kg
500grms

€0.99
RRP €1.19
€3.96/l
250ml

€0.99
RRP €1.19
€0.04/p
24p

€0.99
RRP €1.19
€3.96/kg
250grms

€0.99
RRP €1.19
€1.98/kg
500grms

€1.09
RRP €1.29
€1.98/l

€0.99
RRP €1.19
€1.98/l
500ml

€0.99
RRP €1.19
€3.96/kg
250grms

€0.99
RRP €2.51
€19.80/l
50ml

€1.00
RRP €1.30
€16.67/kg
60grms

€1.00
RRP €1.30
€16.67/kg
60grms