Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€2.75
RRP €3.30
€7.86/kg
350grms

€2.75
RRP €3.30
€2.75/l
1l

€2.75
RRP €3.30
€9.82/kg
280grms

€2.75
RRP €3.30
€0.02/p
140p

€2.75
RRP €3.30
€13.75/kg
200grms

€2.75
RRP €3.30
€13.75/kg
200grms

€2.75
RRP €3.30
€3.67/l
750ml

€2.75
RRP €3.30
€5.50/l
500ml

€2.75
RRP €3.30
€5.50/l
500ml

€2.75
RRP €3.30
€22.92/kg
120grms

€2.75
RRP €3.30
€27.50/kg
100grms

€2.79
RRP €3.35
€5.58/l
500ml

€2.79
RRP €3.35
€9.30/kg
6 x50grms

€2.79
RRP €3.35
€13.95/kg
200grms

€2.79
RRP €3.35
€4.65/kg
600grms

€2.79
RRP €3.35
€46.50/kg
60grms

€2.79
RRP €3.35
€19.93/kg
140grms

€2.79
RRP €3.35
€2.79/l
1l

€2.79
RRP €3.35
€2.32/kg
3 x400grms

€2.79
RRP €3.35
€3.72/l
750ml

€2.79
RRP €3.35
€6.98/kg
400grms

€2.79
RRP €3.35
€11.62/kg
240grms

€2.79
RRP €3.35
€27.90/kg
100grms

€2.79
RRP €3.35
€2.79/p
1p

€2.79
RRP €3.35
€27.90/kg
100grms

€2.79
RRP €3.35
€18.60/kg
150grms

€2.85
RRP €3.42
€8.14/kg
350grms

€2.85
RRP €3.42
€14.25/kg
200grms

€2.85
RRP €3.42
€6.33/kg
450grms

€2.85
RRP €3.42
€7.12/kg
400grms

€2.85
RRP €3.42
€2.85/kg
1kg

€2.85
RRP €3.42
€57.00/kg
50grms

€2.85
RRP €3.42
€4.75/kg
600grms

€2.95
RRP €3.52
€5.70/l

€2.85
RRP €3.42
€5.70/kg
500grms

€2.85
RRP €3.42
€7.12/kg
400grms

€2.85
RRP €3.42
€9.50/kg
300grms

€2.89
RRP €3.47
€48.17/kg
60grms

€2.89
RRP €3.47
€7.22/kg
400grms

€2.89
RRP €3.47
€28.90/kg
100grms

€2.89
RRP €3.47
€16.06/kg
180grms

€2.89
RRP €3.47
€22.23/kg
130grms

€2.89
RRP €3.47
€2.89/l
1l

€2.89
RRP €3.47
€144.50/kg
20grms

€2.89
RRP €3.47
€9.63/kg
300grms

€2.89
RRP €3.47
€2.89/p
1p

€2.89
RRP €3.47
€11.56/l
250ml

€2.89
RRP €3.47
€7.22/kg
400grms

€2.89
RRP €3.47
€8.03/kg
2 x180grms

€2.95
RRP €3.54
€36.88/kg
80grms

€2.95
RRP €3.54
€9.83/kg
300grms

€2.95
RRP €3.54
€2.95/kg
1kg

€2.95
RRP €3.54
€11.80/kg
250grms

€2.95
RRP €3.54
€5.41/kg
545grms

€2.95
RRP €3.54
€0.30/p
10p

€2.95
RRP €3.54
€5.90/l
500ml

€2.95
RRP €3.54
€12.29/kg
240grms

€2.95
RRP €3.54
€18.44/kg
160grms

€2.95
RRP €3.54
€5.90/kg
500grms

€2.95
RRP €3.54
€10.17/kg
290grms

€2.95
RRP €3.54
€29.50/l
100ml

€2.95
RRP €3.54
€29.50/l
100ml

€2.95
RRP €3.54
€29.50/l
100ml

€2.95
RRP €3.54
€9.83/kg
300grms

€2.99
RRP €3.59
€10.68/kg
280grms

€2.99
RRP €3.59
€14.95/kg
200grms

€2.99
RRP €3.59
€5.98/kg
500grms

€2.99
RRP €3.59
€5.98/kg
500grms

€2.99
RRP €3.59
€5.98/kg
500grms

€2.99
RRP €3.59
€3.99/l
6 x125ml