Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€2.99
RRP €3.59
€3.99/l
6 x125ml

€2.99
RRP €3.59
€11.96/l
250ml

€2.99
RRP €3.59
€5.98/kg
500grms

€2.99
RRP €3.59
€5.81/kg
515grms

€2.99
RRP €3.59
€5.98/kg
500grms

€2.99
RRP €3.59
€59.80/kg
50grms

€3.05
RRP €3.66
€15.25/kg
200grms

€3.05
RRP €3.66
€6.78/kg
450grms

€3.05
RRP €3.66
€122.00/kg
25grms

€3.05
RRP €3.66
€15.25/kg
200grms

€3.05
RRP €3.66
€3.05/kg
1kg

€3.05
RRP €3.66
€3.05/l
1l

€3.05
RRP €3.66
€0.02/p
140p

€3.05
RRP €3.66
€12.20/kg
250grms

€3.05
RRP €3.66
€3.05/p
1p

€3.09
RRP €3.71
€7.72/kg
400grms

€3.09
RRP €3.71
€3.09/kg
1kg

€3.09
RRP €3.71
€7.72/kg
400grms

€3.19
RRP €3.81
€6.18/l

€3.09
RRP €3.71
€5.15/kg
600grms

€3.09
RRP €3.71
€12.88/kg
240grms

€3.09
RRP €3.71
€0.02/p
144p

€3.15
RRP €3.78
€19.69/kg
160grms

€3.15
RRP €3.78
€3.15/l
1l

€3.15
RRP €3.78
€4.20/l
6 x125ml

€3.15
RRP €3.78
€10.50/kg
300grms

€3.15
RRP €3.78
€7.87/kg
400grms

€3.15
RRP €3.78
€3.15/kg
1kg

€3.15
RRP €3.78
€7.87/kg
400grms

€3.15
RRP €3.78
€6.30/kg
500grms

€3.15
RRP €3.78
€35.00/kg
90grms

€3.15
RRP €3.78
€17.50/kg
180grms

€3.19
RRP €3.83
€6.38/kg
500grms

€3.19
RRP €3.83
€7.98/kg
400grms

€3.19
RRP €3.83
€2.66/l
6 x200ml

€3.19
RRP €3.83
€159.50/kg
20grms

€3.19
RRP €3.83
€15.95/kg
200grms

€3.19
RRP €3.83
€10.63/kg
300grms

€3.19
RRP €3.83
€6.38/kg
500grms

€3.19
RRP €3.83
€9.11/kg
350grms

€3.19
RRP €3.83
€19.94/kg
160grms

€3.19
RRP €3.83
€11.39/kg
280grms

€3.19
RRP €3.83
€7.98/kg
4 x100grms

€3.25
RRP €3.90
€0.32/p
10p

€3.25
RRP €3.90
€3.25/l
1l

€3.25
RRP €3.90
€19.12/kg
170grms

€3.25
RRP €3.90
€32.50/kg
100grms

€3.25
RRP €3.90
€16.25/kg
200grms

€3.25
RRP €3.90
€13.54/kg
240grms

€3.25
RRP €3.90
€5.42/kg
600grms

€3.25
RRP €3.90
€5.42/kg
600grms

€3.25
RRP €3.90
€9.56/kg
340grms

€3.29
RRP €3.95
€8.22/kg
400grms

€3.29
RRP €3.95
€8.66/kg
380grms

€3.29
RRP €3.95
€10.97/kg
300grms

€3.29
RRP €3.95
€13.71/kg
240grms

€3.29
RRP €3.95
€13.16/kg
250grms

€3.29
RRP €3.95
€13.16/kg
250grms

€3.29
RRP €3.95
€36.56/kg
90grms

€3.35
RRP €4.02
€3.35/l
1l

€3.35
RRP €4.02
€5.58/kg
600grms

€3.35
RRP €4.02
€8.38/kg
400grms

€3.35
RRP €4.02
€11.17/kg
300grms

€3.35
RRP €4.02
€11.17/kg
300grms

€3.35
RRP €4.02
€0.05/p
64p

€3.35
RRP €4.02
€6.09/kg
550grms

€3.35
RRP €4.02
€3.35/p
1p

€3.35
RRP €4.02
€20.94/kg
160grms

€3.35
RRP €4.02
€20.94/kg
160grms

€3.35
RRP €4.02
€37.22/kg
90grms