Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€3.35
RRP €4.02
€6.98/kg
480grms

€3.35
RRP €4.02
€8.38/kg
400grms

€3.39
RRP €4.07
€3.39/kg
1kg

€3.39
RRP €4.07
€10.27/kg
330grms

€3.39
RRP €4.07
€14.13/kg
240grms

€3.39
RRP €4.07
€28.25/kg
120grms

€3.39
RRP €4.07
€6.78/kg
500grms

€3.39
RRP €4.07
€3.77/kg
900grms

€3.45
RRP €4.14
€17.25/kg
200grms

€3.45
RRP €4.14
€69.00/kg
50grms

€3.45
RRP €4.14
€6.90/kg
500grms

€3.45
RRP €4.14
€0.86/p
4p

€3.45
RRP €4.14
€21.56/kg
160grms

€3.45
RRP €4.14
€6.90/kg
500grms

€3.45
RRP €4.14
€9.32/kg
370grms

€3.49
RRP €4.19
€3.49/kg
1kg

€3.49
RRP €4.19
€3.49/l
1l

€3.49
RRP €4.19
€34.90/kg
100grms

€3.49
RRP €4.19
€3.49/p
1p

€3.49
RRP €4.19
€21.81/kg
160grms

€3.49
RRP €4.19
€14.54/kg
240grms

€3.49
RRP €4.19
€15.86/kg
220grms

€3.49
RRP €4.19
€11.63/kg
300grms

€3.49
RRP €4.19
€1.16/p
3p

€3.55
RRP €4.26
€7.10/l
500ml

€3.55
RRP €4.26
€35.50/kg
100grms

€3.55
RRP €4.26
€7.10/kg
500grms

€3.55
RRP €4.26
€7.10/kg
500grms

€3.55
RRP €4.26
€7.10/kg
500grms

€3.55
RRP €4.26
€17.75/kg
200grms

€3.55
RRP €4.26
€54.62/kg
65grms

€3.59
RRP €4.31
€3.59/p
1p

€3.59
RRP €4.31
€17.95/kg
200grms

€3.59
RRP €4.31
€5.13/kg
700grms

€3.59
RRP €4.31
€7.98/kg
450grms

€3.59
RRP €4.31
€12.82/kg
280grms

€3.59
RRP €4.31
€39.89/kg
90grms

€3.59
RRP €4.31
€7.18/l
500ml

€3.59
RRP €4.31
€7.18/kg
500grms

€3.59
RRP €4.31
€71.80/kg
50grms

€3.59
RRP €4.31
€7.18/kg
500grms

€3.59
RRP €4.31
€7.18/kg
500grms

€3.59
RRP €4.31
€14.96/kg
240grms

€3.59
RRP €4.31
€8.98/kg
40 x10grms

€3.65
RRP €4.38
€73.00/kg
50grms

€3.65
RRP €4.38
€13.04/kg
8 x35grms

€3.65
RRP €4.38
€243.33/kg
15grms

€3.65
RRP €4.38
€10.74/kg
340grms

€3.65
RRP €4.38
€10.43/kg
350grms

€3.65
RRP €4.38
€52.14/kg
70grms

€3.65
RRP €4.38
€12.17/kg
300grms

€3.65
RRP €4.38
€32.59/kg
112grms

€3.69
RRP €4.43
€0.25/p
15p

€3.69
RRP €4.43
€0.25/p
15p

€3.69
RRP €4.43
€7.38/kg
500grms

€3.69
RRP €4.43
€73.80/kg
50grms

€3.69
RRP €4.43
€12.30/kg
6 x50grms

€3.69
RRP €4.43
€73.80/kg
50grms

€3.69
RRP €4.43
€10.54/kg
350grms

€3.75
RRP €4.50
€7.50/l
500ml

€3.75
RRP €4.50
€7.50/kg
500grms

€3.75
RRP €4.50
€2.50/l
1.5l

€3.75
RRP €4.50
€5.00/l
750ml

€3.75
RRP €4.50
€15.62/kg
240grms

€3.75
RRP €4.09
€25.00/l
150ml

€3.79
RRP €4.55
€18.95/kg
200grms

€3.79
RRP €4.55
€31.58/kg
120grms

€3.79
RRP €4.55
€27.87/kg
136grms

€3.79
RRP €4.55
€27.87/kg
136grms

€3.79
RRP €4.55
€7.90/kg
480grms

€3.79
RRP €4.55
€9.48/kg
400grms

€3.79
RRP €4.55
€6.89/kg
550grms