Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€4.49
RRP €5.39
€4.49/p
1p

€4.55
RRP €5.46
€10.83/kg
6 x70grms

€4.55
RRP €5.46
€6.50/kg
700grms

€4.55
RRP €5.46
€6.69/kg
8 x85grms

€4.59
RRP €5.51
€5.74/kg
800grms

€4.65
RRP €5.58
€66.43/kg
70grms

€4.65
RRP €5.58
€66.43/kg
70grms

€4.65
RRP €5.58
€18.60/kg
250grms

€4.65
RRP €5.58
€2.33/p
2p

€4.65
RRP €5.58
€0.29/p
16p

€4.65
RRP €5.58
€15.50/kg
300grms

€4.69
RRP €5.63
€9.38/kg
500grms

€4.69
RRP €5.63
€14.66/kg
320grms

€4.75
RRP €5.70
€7.92/kg
600grms

€4.75
RRP €5.70
€16.38/kg
290grms

€4.75
RRP €5.70
€14.84/kg
320grms

€4.79
RRP €5.75
€25.21/kg
190grms

€4.79
RRP €5.75
€0.96/l
5l

€4.79
RRP €5.75
€19.16/kg
250grms

€4.79
RRP €5.75
€6.14/kg
780grms

€4.85
RRP €5.82
€9.15/kg
530grms

€4.85
RRP €5.82
€19.40/kg
250grms

€4.85
RRP €5.82
€12.12/kg
400grms

€4.85
RRP €5.82
€19.40/kg
250grms

€4.89
RRP €5.87
€19.56/kg
250grms

€4.89
RRP €5.87
€12.22/kg
400grms

€4.89
RRP €5.87
€19.56/kg
250grms

€4.89
RRP €5.87
€0.27/p
18p

€4.89
RRP €5.87
€0.10/m
50m

€4.89
RRP €5.87
€16.30/kg
300grms

€4.89
RRP €5.87
€0.49/p
10p

€4.95
RRP €5.94
€9.90/l
500ml

€4.95
RRP €5.94
€4.95/p
1p

€4.95
RRP €5.94
€61.88/kg
80grms

€4.95
RRP €5.94
€14.14/kg
350grms

€4.99
RRP €5.98
€6.08/kg
820grms

€4.99
RRP €5.99
€16.63/kg
300grms

€5.00
€19.23/kg
260grms

€5.05
RRP €6.06
€11.22/kg
450grms

€5.05
RRP €6.06
€8.42/kg
600grms

€5.05
RRP €6.06
€20.20/kg
250grms

€5.05
RRP €6.06
€0.20/p
25p

€5.09
RRP €6.11
€25.45/kg
200grms

€5.09
RRP €6.11
€18.85/kg
3 x90grms

€5.09
RRP €6.11
€56.56/kg
90grms

€5.09
RRP €6.11
€2.54/p
2p

€5.15
RRP €6.18
€64.38/kg
80grms

€5.15
RRP €6.18
€5.15/l
1l

€5.19
RRP €6.23
€7.41/kg
700grms

€5.19
RRP €6.23
€14.83/kg
350grms

€5.19
RRP €6.23
€14.42/kg
360grms

€5.19
RRP €6.23
€0.02/kg
330kg

€5.19
RRP €6.23
€3.15/l
1.65l

€5.25
RRP €6.30
€32.81/kg
160grms

€5.25
RRP €6.30
€32.81/l
160ml

€5.25
RRP €6.30
€10.50/l
500ml

€5.29
RRP €6.35
€17.63/kg
300grms

€5.35
RRP €6.42
€7.64/kg
700grms

€5.35
RRP €6.42
€7.13/l
6 x125ml

€5.35
RRP €6.42
€73.29/kg
73grms

€5.35
RRP €6.42
€10.70/l
500ml

€5.35
RRP €6.42
€26.75/kg
200grms

€5.39
RRP €6.47
€43.12/kg
125grms

€5.39
RRP €6.47
€67.38/kg
80grms

€5.39
RRP €6.47
€2.70/p
2p

€5.45
RRP €6.54
€18.17/kg
300grms

€5.45
RRP €6.54
€165.15/kg
33grms

€5.45
RRP €6.54
€10.90/kg
500grms