Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€5.45
RRP €6.54
€16.52/kg
330grms

€5.55
RRP €6.66
€0.69/p
8p

€5.55
RRP €6.66
€13.54/kg
410grms

€5.55
RRP €6.66
€37.00/kg
150grms

€5.55
RRP €6.66
€92.50/kg
60grms

€5.59
RRP €6.71
€55.90/kg
100grms

€5.59
RRP €6.71
€53.75/kg
104grms

€5.59
RRP €6.71
€25.41/kg
220grms

€5.69
RRP €6.83
€0.47/p
12p

€5.69
RRP €6.83
€17.78/kg
2 x160grms

€5.69
RRP €6.83
€142.25/kg
40grms

€5.75
RRP €6.90
€23.00/kg
250grms

€5.79
RRP €6.95
€19.30/kg
300grms

€5.89
RRP €7.07
€29.45/kg
200grms

€5.89
RRP €7.07
€5.89/p
1p

€5.89
RRP €7.07
€14.72/kg
400grms

€5.95
RRP €7.14
€11.90/l
500ml

€5.99
RRP €7.19
€39.93/kg
150grms

€5.99
RRP €7.19
€0.17/p
36p

€6.05
RRP €7.26
€0.38/p
16p

€6.09
RRP €7.31
€152.25/kg
40grms

€6.15
RRP €7.38
€15.38/kg
400grms

€6.19
RRP €7.43
€30.95/kg
200grms

€6.29
RRP €7.55
€6.29/p
1p

€6.39
RRP €7.67
€25.56/kg
250grms

€6.45
RRP €7.74
€3.22/l
2l

€6.45
RRP €7.74
€1.61/p
4p

€6.49
RRP €7.79
€25.96/kg
250grms

€6.55
RRP €7.86
€43.67/kg
150grms

€6.59
RRP €7.91
€1.10/p
6p

€6.65
RRP €7.98
€36.94/kg
180grms

€6.75
RRP €8.10
€19.29/kg
350grms

€6.89
RRP €8.27
€3.44/kg
2kg

€6.89
RRP €8.27
€3.44/l
2l

€7.19
RRP €8.63
€0.24/p
30p

€7.19
RRP €8.63
€0.24/p
30p

€7.19
RRP €8.63
€28.76/kg
250grms

€7.19
RRP €8.63
€27.65/kg
260grms

€7.25
RRP €8.70
€14.50/kg
500grms

€7.29
RRP €8.75
€16.95/kg
430grms

€7.35
RRP €8.82
€52.50/kg
140grms

€7.35
RRP €8.82
€14.70/kg
500grms

€7.39
RRP €8.87
€14.78/kg
500grms

€7.49
RRP €8.99
€49.93/kg
150grms

€7.49
RRP €8.99
€149.80/kg
50grms

€7.59
RRP €9.11
€18.97/kg
400grms

€7.59
RRP €9.11
€17.65/kg
430grms

€7.69
RRP €9.23
€19.23/kg
400grms

€7.69
RRP €9.23
€61.52/kg
125grms

€7.75
RRP €8.60
€0.08/p
100p

€7.89
RRP €9.47
€15.78/kg
500grms

€7.95
RRP €9.54
€26.50/kg
300grms

€8.05
RRP €9.66
€20.12/kg
400grms

€8.09
RRP €9.71
€2.70/p
3p

€8.29
RRP €9.95
€27.63/kg
300grms

€8.35
RRP €10.02
€16.70/l
500ml

€8.45
RRP €9.38
€0.08/p
100p

€8.59
RRP €10.31
€0.02/p
500p

€8.59
RRP €10.31
€8.59/kg
1kg

€8.75
RRP €9.71
€0.09/p
100p

€8.89
RRP €10.67
€1.11/p
8p

€8.95
RRP €10.74
€31.96/kg
280grms

€8.99
RRP €10.79
€8.99/l
1l

€8.99
RRP €10.79
€17.98/kg
500grms

€9.09
RRP €10.91
€72.72/kg
125grms

€9.19
RRP €11.03
€114.87/kg
80grms

€9.29
RRP €11.15
€37.16/kg
250grms

€9.39
RRP €11.27
€0.23/p
40p

€9.39
RRP €11.27
€37.56/kg
250grms

€9.45
RRP €11.34
€37.80/kg
2 x125grms