Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€1.25
RRP €1.50
€0.05/m
25m

€1.29
RRP €1.55
€0.11/p
12p

€1.29
RRP €1.55
€0.64/p
2p

€1.29
RRP €1.55
€2.58/kg
500grms

€1.29
RRP €1.55
€7.59/kg
170grms

€1.29
RRP €1.55
€3.91/kg
330grms

€1.29
RRP €1.55
€2.58/kg
500grms

€1.29
RRP €1.55
€6.45/kg
200grms

€1.29
RRP €1.55
€0.09/p
14p

€1.29
RRP €1.55
€2.58/kg
500grms

€1.29
RRP €1.55
€12.77/kg
101grms

€1.35
RRP €1.62
€7.50/kg
180grms

€1.35
RRP €1.62
€1.35/l
1l

€1.35
RRP €1.62
€0.11/p
12p

€1.35
RRP €1.62
€27.00/l
50ml

€1.35
RRP €1.62
€2.70/kg
500grms

€1.35
RRP €1.62
€3.86/kg
350grms

€1.45
RRP €1.72
€1.35/l

€1.35
RRP €1.62
€3.38/kg
400grms

€1.35
RRP €1.62
€2.70/kg
500grms

€1.35
RRP €1.62
€11.25/kg
120grms

€1.35
RRP €1.62
€0.07/p
20p

€1.35
RRP €1.62
€19.29/kg
70grms

€1.35
RRP €1.62
€2.70/kg
500grms

€1.35
RRP €1.62
€2.70/kg
500grms

€1.39
RRP €1.67
€1.39/kg
1kg

€1.39
RRP €1.67
€0.14/p
10p

€1.39
RRP €1.67
€1.39/l
1l

€1.39
RRP €1.67
€2.78/l
500ml

€1.39
RRP €1.67
€1.39/p
1p

€1.39
RRP €1.67
€2.78/kg
500grms

€1.39
RRP €1.67
€2.78/l
500ml

€1.39
RRP €1.67
€55.60/kg
25grms

€1.39
RRP €1.67
€2.78/kg
500grms

€1.39
RRP €1.67
€3.97/kg
350grms

€1.39
RRP €1.67
€0.01/p
100p

€1.39
RRP €1.67
€2.78/kg
500grms

€1.39
RRP €1.67
€2.78/l
500ml

€1.39
RRP €1.67
€10.69/kg
130grms

€1.39
RRP €1.67
€2.78/kg
500grms

€1.39
RRP €1.67
€1.39/l
1l

€1.45
RRP €1.74
€30.13/kg
48grms

€1.45
RRP €1.74
€9.67/kg
150grms

€1.45
RRP €1.67
€14.50/l
100ml

€1.45
RRP €1.74
€5.80/kg
250grms

€1.55
RRP €1.84
€1.45/l

€1.45
RRP €1.74
€2.90/kg
500grms

€1.45
RRP €1.74
€3.54/kg
410grms

€1.45
RRP €1.74
€2.90/kg
500grms

€1.45
RRP €1.74
€2.90/kg
500grms

€1.45
RRP €1.74
€2.90/kg
500grms

€1.45
RRP €1.74
€2.90/kg
500grms

€1.45
RRP €1.74
€14.50/kg
100grms

€1.45
RRP €1.74
€14.50/kg
100grms

€1.45
RRP €1.74
€8.29/kg
175grms

€1.45
RRP €1.74
€3.22/kg
450grms

€1.45
RRP €1.74
€2.90/kg
500grms

€1.45
RRP €1.74
€2.90/kg
500grms

€1.45
RRP €1.74
€1.45/kg
1kg

€1.45
RRP €1.74
€1.45/kg
1kg

€1.45
RRP €1.74
€1.45/p
1p

€1.45
RRP €1.74
€1.45/p
1p

€1.49
RRP €1.79
€1.49/p
1p

€1.49
RRP €1.79
€0.02/p
60p

€1.49
RRP €1.79
€2.98/kg
500grms

€1.49
RRP €1.79
€2.98/kg
500grms

€1.49
RRP €1.79
€2.98/kg
500grms

€1.49
RRP €1.79
€0.15/p
10p

€1.49
RRP €1.79
€1.49/p
1p

€1.49
RRP €1.79
€1.49/p
1p