Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€1.69
RRP €2.03
€1.69/p
1p

€1.69
RRP €2.03
€3.76/kg
450grms

€1.69
RRP €2.03
€14.08/kg
120grms

€1.69
RRP €2.03
€11.27/kg
150grms

€1.69
RRP €2.03
€0.03/p
50p

€1.69
RRP €2.03
€0.02/p
72p

€1.69
RRP €2.03
€6.76/kg
250grms

€1.69
RRP €2.03
€5.63/kg
300grms

€1.69
RRP €2.03
€3.38/l
500ml

€1.69
RRP €2.03
€9.39/kg
180grms

€1.69
RRP €2.03
€28.17/kg
60grms

€1.69
RRP €2.03
€11.27/kg
150grms

€1.69
RRP €2.03
€16.90/kg
100grms

€1.69
RRP €2.03
€1.69/kg
1kg

€1.69
RRP €2.03
€6.76/kg
250grms

€1.79
RRP €2.13
€1.69/l

€1.69
RRP €2.03
€14.08/kg
120grms

€1.69
RRP €2.03
€6.76/kg
250grms

€1.69
RRP €2.03
€4.83/kg
350grms

€1.69
RRP €2.03
€9.66/kg
175grms

€1.69
RRP €2.03
€5.12/kg
330grms

€1.69
RRP €2.03
€14.08/kg
120grms

€1.69
RRP €2.03
€4.51/l
375ml

€1.69
RRP €2.03
€16.90/kg
100grms

€1.69
RRP €2.03
€1.69/p
1p

€1.69
RRP €2.03
€2.41/kg
700grms

€1.69
RRP €2.03
€6.76/l
250ml

€1.79
RRP €2.13
€1.13/l

€1.69
RRP €2.03
€0.07/p
25p

€1.69
RRP €2.03
€2.45/kg
690grms

€1.69
RRP €2.03
€0.17/p
10p

€1.75
RRP €2.10
€1.75/l
1l

€1.75
RRP €2.10
€7.00/kg
250grms

€1.75
RRP €2.10
€14.00/kg
125grms

€1.75
RRP €2.10
€6.03/kg
290grms

€1.85
RRP €2.20
€1.17/l

€1.85
RRP €2.20
€1.17/l

€1.75
RRP €2.10
€4.38/kg
400grms

€1.75
RRP €2.10
€0.07/p
25p

€1.75
RRP €2.10
€0.06/p
30p

€1.75
RRP €2.10
€1.75/l
1l

€1.75
RRP €2.10
€5.00/kg
350grms

€1.75
RRP €2.10
€17.50/kg
100grms

€1.75
RRP €2.10
€1.75/p
1p

€1.75
RRP €2.10
€17.50/kg
100grms

€1.75
RRP €2.10
€17.50/kg
100grms

€1.75
RRP €2.10
€17.50/kg
100grms

€1.75
RRP €2.10
€0.88/p
2p

€1.79
RRP €2.15
€0.60/p
3p

€1.79
RRP €2.15
€8.95/kg
200grms

€1.79
RRP €2.15
€3.58/kg
500grms

€1.79
RRP €2.15
€5.11/kg
350grms

€1.79
RRP €2.15
€4.47/kg
400grms

€1.79
RRP €2.15
€14.32/kg
125grms

€1.79
RRP €2.15
€14.32/kg
125grms

€1.79
RRP €2.15
€9.42/kg
190grms

€1.79
RRP €2.15
€10.23/kg
175grms

€1.79
RRP €2.15
€1.79/l
1l

€1.79
RRP €2.15
€8.95/kg
200grms

€1.79
RRP €2.15
€5.97/kg
300grms

€1.79
RRP €2.15
€0.90/p
2p

€1.79
RRP €2.15
€2.39/l
750ml

€1.79
RRP €2.15
€3.58/kg
500grms

€1.79
RRP €2.15
€0.02/p
110p

€1.79
RRP €2.15
€11.93/kg
150grms

€1.79
RRP €2.15
€0.09/p
20p

€1.79
RRP €2.15
€9.94/kg
180grms

€1.79
RRP €2.15
€5.68/kg
315grms

€1.79
RRP €2.15
€7.16/kg
250grms

€1.79
RRP €2.15
€7.16/kg
250grms