Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€1.79
RRP €2.15
€8.95/kg
200grms

€1.85
RRP €2.22
€5.14/kg
360grms

€1.85
RRP €2.22
€15.42/kg
120grms

€1.85
RRP €2.22
€1.85/l
1l

€1.85
RRP €2.22
€1.85/l
1l

€1.95
RRP €2.32
€1.23/l

€1.85
RRP €2.22
€1.85/kg
1kg

€1.85
RRP €2.22
€6.61/kg
280grms

€1.85
RRP €2.22
€13.21/kg
140grms

€1.85
RRP €2.22
€3.70/l
500ml

€1.85
RRP €2.22
€2.72/kg
680grms

€1.85
RRP €2.22
€1.85/l
1l

€1.89
RRP €2.27
€12.60/kg
150grms

€1.89
RRP €2.27
€7.56/kg
250grms

€1.89
RRP €2.27
€5.25/kg
360grms

€1.89
RRP €2.27
€75.60/kg
25grms

€1.89
RRP €2.27
€2.70/kg
700grms

€1.89
RRP €2.27
€4.72/kg
400grms

€1.89
RRP €2.27
€21.00/kg
90grms

€1.89
RRP €2.27
€7.56/kg
250grms

€1.89
RRP €2.27
€3.78/l
500ml

€1.89
RRP €2.27
€12.60/kg
150grms

€1.89
RRP €1.95
€2.52/l
750ml

€1.89
RRP €2.27
€1.89/kg
1kg

€1.89
RRP €2.27
€2.52/l
750ml

€1.95
RRP €2.34
€7.80/kg
250grms

€1.95
RRP €2.34
€7.80/kg
250grms

€1.95
RRP €2.34
€7.80/kg
250grms

€1.95
RRP €2.34
€7.80/l
250ml

€1.95
RRP €2.34
€7.80/kg
250grms

€1.95
RRP €2.34
€0.13/m
15m

€1.95
RRP €2.34
€4.88/kg
400grms

€1.95
RRP €2.34
€15.60/kg
125grms

€1.95
RRP €2.34
€0.98/l
2l

€1.95
RRP €2.34
€0.98/l
2l

€1.95
RRP €2.34
€5.42/kg
360grms

€1.95
RRP €2.34
€3.25/kg
600grms

€1.95
RRP €2.34
€1.95/l
1l

€1.95
RRP €2.34
€9.75/kg
200grms

€1.99
RRP €2.39
€8.06/kg
247grms

€1.99
RRP €2.39
€9.95/kg
200grms

€1.99
RRP €2.39
€2.65/l
750ml

€1.99
RRP €2.39
€7.96/kg
250grms

€1.99
RRP €2.39
€4.97/kg
400grms

€1.99
RRP €2.39
€1.99/p
1p

€1.99
RRP €2.39
€7.96/kg
250grms

€1.99
RRP €2.39
€9.95/kg
200grms

€1.99
RRP €2.39
€9.48/kg
210grms

€1.99
RRP €2.39
€13.27/kg
150grms

€1.99
RRP €2.39
€5.69/kg
350grms

€1.99
RRP €2.39
€7.96/kg
250grms

€1.99
RRP €2.39
€3.98/kg
500grms

€1.99
RRP €2.19
€6.63/l
300ml

€1.99
RRP €4.99
€1.99/p
1p

€1.99
RRP €2.39
€3.98/kg
500grms

€1.99
RRP €2.39
€19.90/kg
100grms

€1.99
RRP €2.39
€5.69/kg
350grms

€2.00
RRP €2.87
€13.33/kg
150grms

€2.00
RRP €2.22
€20.00/kg
100grms

€2.00
RRP €2.22
€20.00/kg
100grms

€2.05
RRP €2.46
€20.50/kg
100grms

€2.05
RRP €2.46
€7.07/l
290ml

€2.05
RRP €2.46
€0.51/p
4p

€2.05
RRP €2.46
€10.25/kg
200grms

€2.05
RRP €2.46
€10.25/kg
200grms

€2.05
RRP €2.46
€8.20/kg
250grms

€2.05
RRP €2.46
€20.50/kg
100grms

€2.05
RRP €2.46
€8.20/kg
250grms

€2.05
RRP €2.46
€2.05/l
1l