Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€2.05
RRP €2.46
€15.77/kg
130grms

€2.05
RRP €2.46
€8.20/kg
250grms

€2.05
RRP €2.46
€2.05/l
1l

€2.05
RRP €2.46
€8.20/kg
250grms

€2.05
RRP €2.46
€10.25/kg
200grms

€2.05
RRP €2.46
€0.13/p
16p

€2.05
RRP €2.22
€0.41/p
5p

€2.05
RRP €2.46
€8.20/kg
250grms

€2.05
RRP €2.46
€0.68/p
3p

€2.05
RRP €2.46
€15.77/kg
130grms

€2.05
RRP €2.46
€10.25/kg
200grms

€2.09
RRP €2.51
€5.43/kg
385grms

€2.09
RRP €2.51
€34.83/kg
60grms

€2.09
RRP €2.51
€11.61/kg
180grms

€2.19
RRP €2.61
€1.39/l

€2.09
RRP €2.51
€8.36/kg
250grms

€2.09
RRP €2.51
€4.64/kg
450grms

€2.09
RRP €2.51
€8.36/kg
250grms

€2.09
RRP €2.51
€8.36/kg
250grms

€2.09
RRP €2.51
€2.09/l
1l

€2.19
RRP €2.61
€1.39/l

€2.09
RRP €2.51
€5.22/kg
400grms

€2.09
RRP €2.51
€4.18/kg
500grms

€2.09
RRP €2.51
€696.67/kg
3grms

€2.09
RRP €2.51
€0.17/p
12p

€2.09
RRP €2.51
€8.36/l
250ml

€2.09
RRP €2.51
€8.36/kg
250grms

€2.15
RRP €2.58
€5.37/kg
400grms

€2.15
RRP €2.58
€14.33/kg
150grms

€2.15
RRP €2.58
€2.15/kg
1kg

€2.15
RRP €2.58
€14.33/kg
150grms

€2.15
RRP €2.58
€14.33/kg
150grms

€2.15
RRP €2.58
€7.68/kg
280grms

€2.15
RRP €2.58
€2.87/l
750ml

€2.15
RRP €2.58
€2.15/p
1p

€2.15
RRP €2.58
€21.50/kg
100grms

€2.15
RRP €2.58
€21.50/kg
100grms

€2.15
RRP €2.58
€7.17/kg
300grms

€2.15
RRP €2.58
€5.37/kg
400grms

€2.15
RRP €2.58
€21.50/kg
100grms

€2.15
RRP €2.58
€2.15/kg
1kg

€2.15
RRP €2.58
€6.14/kg
350grms

€2.15
RRP €2.58
€6.14/kg
350grms

€2.15
RRP €2.58
€10.75/kg
200grms

€2.15
RRP €2.58
€8.60/l
250ml

€2.15
RRP €2.58
€5.73/l
375ml

€2.15
RRP €2.58
€2.15/p
1p

€2.15
RRP €2.58
€2.15/l
1l

€2.19
RRP €2.63
€0.11/p
20p

€2.19
RRP €2.63
€8.76/l
250ml

€2.19
RRP €2.63
€8.76/kg
250grms

€2.19
RRP €2.63
€15.64/kg
140grms

€2.19
RRP €2.63
€5.48/kg
400grms

€2.19
RRP €2.63
€0.36/p
6p

€2.19
RRP €2.63
€2.19/kg
1kg

€2.19
RRP €2.63
€2.19/l
1l

€2.19
RRP €2.63
€47.61/kg
46grms

€2.19
RRP €2.39
€10.95/l
200ml

€2.19
RRP €2.63
€9.95/kg
220grms

€2.25
RRP €2.70
€0.03/p
72p

€2.25
RRP €2.70
€2.25/kg
1kg

€2.25
RRP €2.70
€45.00/kg
50grms

€2.25
RRP €2.70
€11.36/kg
198grms

€2.25
RRP €2.70
€9.00/kg
250grms

€2.25
RRP €2.70
€45.00/kg
50grms

€2.25
RRP €2.70
€4.50/kg
500grms

€2.25
RRP €2.70
€2.25/p
1p

€2.25
RRP €2.70
€9.00/l
250ml

€2.25
RRP €2.70
€6.43/kg
350grms

€2.25
RRP €2.70
€4.50/kg
500grms

€2.25
RRP €2.70
€15.00/kg
150grms