Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€2.25
RRP €2.70
€2.25/kg
1kg

€2.25
RRP €2.70
€6.43/kg
350grms

€2.25
RRP €2.70
€2.25/l
1l

€2.29
RRP €2.75
€5.72/kg
400grms

€2.29
RRP €2.75
€25.44/kg
90grms

€2.29
RRP €2.75
€45.80/kg
50grms

€2.29
RRP €2.75
€6.54/kg
350grms

€2.29
RRP €2.75
€14.31/kg
160grms

€2.29
RRP €2.75
€4.58/kg
500grms

€2.29
RRP €2.75
€4.58/l
500ml

€2.29
RRP €2.75
€2.29/kg
1kg

€2.29
RRP €2.75
€11.45/kg
200grms

€2.29
RRP €2.75
€11.45/kg
200grms

€2.29
RRP €2.75
€38.17/kg
60grms

€2.29
RRP €2.75
€2.29/kg
1kg

€2.29
RRP €2.75
€22.90/kg
100grms

€2.29
RRP €2.75
€6.54/kg
350grms

€2.29
RRP €2.75
€6.54/kg
350grms

€2.29
RRP €2.75
€6.54/kg
350grms

€2.29
RRP €2.75
€9.16/kg
2 x125grms

€2.29
RRP €2.75
€5.45/kg
420grms

€2.29
RRP €2.75
€2.29/l
1l

€2.29
RRP €2.75
€32.71/kg
70grms

€2.35
RRP €2.82
€23.50/kg
100grms

€2.35
RRP €2.82
€23.50/kg
100grms

€2.35
RRP €2.82
€5.88/kg
400grms

€2.35
RRP €2.82
€71.21/kg
33grms

€2.35
RRP €2.82
€3.13/l
750ml

€2.35
RRP €2.82
€9.40/kg
250grms

€2.35
RRP €2.82
€4.70/kg
500grms

€2.35
RRP €2.82
€61.84/kg
38grms

€2.35
RRP €2.82
€9.40/kg
250grms

€2.35
RRP €2.82
€2.35/p
1p

€2.35
RRP €2.82
€0.24/p
10p

€2.35
RRP €2.82
€45.19/kg
52grms

€2.35
RRP €2.82
€2.35/l
1l

€2.35
RRP €2.82
€29.38/kg
80grms

€2.39
RRP €2.87
€4.78/kg
500grms

€2.39
RRP €2.87
€11.95/l
200ml

€2.39
RRP €2.87
€0.12/pots
20pots

€2.39
RRP €2.87
€0.12/p
20p

€2.39
RRP €2.87
€19.92/kg
120grms

€2.39
RRP €2.87
€11.95/kg
200grms

€2.39
RRP €2.87
€12.58/kg
190grms

€2.39
RRP €2.87
€9.56/kg
250grms

€2.39
RRP €2.87
€5.31/kg
450grms

€2.39
RRP €2.87
€9.96/kg
240grms

€2.39
RRP €2.87
€9.96/kg
240grms

€2.39
RRP €2.87
€31.87/kg
75grms

€2.39
RRP €2.87
€23.90/kg
100grms

€2.39
RRP €2.87
€19.92/kg
120grms

€2.45
RRP €2.94
€12.25/l
200ml

€2.45
RRP €2.94
€12.25/l
200ml

€2.45
RRP €2.94
€0.41/p
6p

€2.45
RRP €2.94
€5.44/kg
450grms

€2.45
RRP €2.94
€12.25/l
200ml

€2.45
RRP €2.94
€8.75/kg
280grms

€2.45
RRP €2.94
€0.12/p
20p

€2.45
RRP €2.94
€9.80/l
250ml

€2.45
RRP €2.94
€2.45/kg
1kg

€2.45
RRP €2.72
€2.45/p
1p

€2.45
RRP €2.94
€2.45/kg
1kg

€2.49
RRP €2.99
€16.60/kg
150grms

€2.49
RRP €2.99
€6.64/kg
375grms

€2.49
RRP €2.99
€8.89/kg
280grms

€2.49
RRP €2.99
€0.42/p
6p

€2.49
RRP €2.99
€8.89/kg
280grms

€2.49
RRP €2.99
€49.80/kg
50grms