Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€2.49
RRP €2.99
€33.20/kg
75grms

€2.49
RRP €2.99
€6.22/kg
400grms

€2.49
RRP €2.99
€6.22/kg
400grms

€2.49
RRP €2.99
€2.49/l
1l

€2.49
RRP €2.99
€8.30/kg
300grms

€2.49
RRP €2.99
€8.89/kg
280grms

€2.49
RRP €2.99
€8.89/kg
280grms

€2.49
RRP €2.99
€5.53/kg
450grms

€2.49
RRP €2.99
€14.23/kg
175grms

€2.49
RRP €2.99
€17.79/kg
140grms

€2.49
RRP €2.99
€0.42/p
6p

€2.49
RRP €2.99
€19.15/kg
130grms

€2.49
RRP €2.99
€5.53/kg
450grms

€2.49
RRP €2.99
€24.90/kg
100grms

€2.55
RRP €3.06
€0.17/p
15p

€2.55
RRP €3.06
€17.00/kg
150grms

€2.55
RRP €3.06
€12.75/kg
200grms

€2.55
RRP €3.06
€34.00/kg
75grms

€2.55
RRP €3.06
€6.37/kg
400grms

€2.55
RRP €3.06
€17.00/kg
150grms

€2.55
RRP €3.06
€12.75/kg
200grms

€2.55
RRP €3.06
€12.75/l
200ml

€2.55
RRP €3.06
€7.73/kg
330grms

€2.55
RRP €3.06
€36.43/kg
70grms

€2.55
RRP €3.06
€255.00/kg
10grms

€2.55
RRP €3.06
€63.75/kg
40grms

€2.55
RRP €3.06
€18.21/kg
140grms

€2.55
RRP €3.06
€5.10/kg
500grms

€2.55
RRP €3.06
€34.00/l
75ml

€2.55
RRP €4.11
€2.55/p
1p

€2.55
RRP €3.06
€5.93/kg
430grms

€2.55
RRP €3.06
€25.50/kg
100grms

€2.55
RRP €3.06
€7.50/kg
4 x85grms

€2.55
RRP €3.06
€7.50/kg
4 x85grms

€2.55
RRP €3.06
€7.50/kg
4 x85grms

€2.59
RRP €3.11
€17.27/kg
150grms

€2.59
RRP €3.11
€2.59/l
1l

€2.59
RRP €3.11
€6.48/kg
400grms

€2.59
RRP €3.11
€2.59/p
1p

€2.59
RRP €3.11
€5.76/kg
450grms

€2.59
RRP €3.11
€25.90/kg
100grms

€2.59
RRP €3.11
€5.76/kg
450grms

€2.59
RRP €3.11
€10.36/kg
250grms

€2.59
RRP €3.11
€0.13/m
20m

€2.59
RRP €3.11
€8.09/kg
320grms

€2.65
RRP €3.18
€26.50/kg
100grms

€2.65
RRP €3.18
€66.25/kg
40grms

€2.65
RRP €3.18
€10.60/kg
250grms

€2.65
RRP €3.18
€66.25/kg
40grms

€2.65
RRP €3.18
€11.04/kg
240grms

€2.65
RRP €3.18
€8.83/kg
300grms

€2.65
RRP €3.18
€2.12/kg
1.25kg

€2.65
RRP €3.18
€8.83/kg
300grms

€2.69
RRP €3.23
€2.69/l
1l

€2.69
RRP €3.23
€13.45/kg
200grms

€2.69
RRP €3.23
€10.76/kg
250grms

€2.69
RRP €3.23
€5.38/kg
500grms

€2.69
RRP €3.23
€0.03/p
100p

€2.69
RRP €3.23
€9.61/kg
280grms

€2.69
RRP €3.23
€5.98/kg
450grms

€2.69
RRP €3.23
€5.38/kg
500grms

€2.69
RRP €3.23
€5.38/kg
500grms

€2.69
RRP €3.23
€5.38/kg
500grms

€2.69
RRP €3.23
€0.90/p
3p

€2.69
RRP €3.23
€5.38/kg
500grms

€2.69
RRP €3.23
€3.59/l
750ml

€2.75
RRP €3.30
€6.88/kg
400grms

€2.75
RRP €3.30
€1.38/p
2p

€2.75
RRP €3.30
€11.00/kg
250grms

€2.75
RRP €3.30
€6.11/kg
450grms