Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€4.85
RRP €5.00
€32.33/l
150ml

€4.85
RRP €4.95
€28.53/kg
170grms

€4.85
RRP €4.99
€69.29/kg
70grms

€4.85
RRP €4.99
€220.45/kg
22grms

€4.85
RRP €4.99
€24.25/kg
200grms

€4.85
RRP €4.99
€6.47/l
750ml

€4.85
RRP €4.99
€6.47/l
750ml

€4.89
RRP €5.39
€24.45/kg
200grms

€4.91
€19.64/kg
250grms

€4.95
RRP €5.15
€49.50/kg
100grms

€4.95
RRP €5.15
€49.50/kg
100grms

€4.95
RRP €5.19
€19.80/kg
250grms

€4.95
RRP €5.19
€19.80/kg
250grms

€4.95
RRP €5.12
€82.50/kg
60grms

€4.99
RRP €5.37
€16.63/kg
300grms

€4.99
€62.38/kg
80grms

€5.00
€19.23/kg
260grms

€5.05
RRP €5.28
€25.25/kg
200grms

€5.09
RRP €6.11
€56.56/kg
90grms

€5.09
RRP €5.24
€29.94/kg
170grms

€5.09
RRP €5.29
€72.71/kg
70grms

€5.15
RRP €6.15
€5.72/kg
900grms

€5.15
RRP €5.40
€25.75/kg
200grms

€5.15
RRP €5.31
€21.46/kg
240grms

€5.19
RRP €5.35
€5.19/kg
1kg

€5.24
€24.95/kg
210grms

€5.24
€26.20/kg
200grms

€5.25
RRP €5.49
€13.12/kg
400grms

€5.25
RRP €5.49
€13.12/kg
400grms

€5.25
RRP €5.40
€35.00/kg
150grms

€5.29
RRP €5.69
€26.45/kg
200grms

€5.29
RRP €5.45
€7.05/l
750ml

€5.29
RRP €5.50
€10.58/kg
500grms

€5.29
RRP €5.45
€13.22/kg
400grms

€5.29
RRP €5.45
€7.05/l
750ml

€5.29
RRP €5.45
€7.05/l
750ml

€5.29
RRP €5.49
€66.12/kg
80grms

€5.35
RRP €6.35
€5.94/kg
900grms

€5.35
RRP €5.50
€26.75/kg
200grms

€5.35
RRP €5.51
€15.29/kg
350grms

€5.39
RRP €5.65
€26.95/kg
200grms

€5.39
RRP €5.65
€26.95/kg
200grms

€5.39
RRP €6.47
€43.12/kg
125grms

€5.39
RRP €5.60
€43.12/kg
125grms

€5.39
RRP €5.99
€5.99/kg
900grms

€5.45
RRP €5.89
€36.33/kg
150grms

€5.55
RRP €5.89
€27.75/kg
200grms

€5.55
RRP €5.91
€5.55/l
1l

€5.55
RRP €5.75
€22.20/l
250ml

€5.55
RRP €5.79
€13.87/kg
400grms

€5.55
RRP €5.79
€55.50/kg
100grms

€5.59
RRP €6.71
€55.90/kg
100grms

€5.59
RRP €6.71
€25.41/kg
220grms

€5.59
RRP €5.95
€12.42/kg
450grms

€5.59
RRP €5.95
€11.18/kg
500grms

€5.65
RRP €5.91
€28.25/kg
200grms

€5.65
RRP €5.88
€19.48/kg
290grms

€5.65
RRP €5.85
€24.04/kg
235grms

€5.65
RRP €5.88
€24.04/kg
235grms

€5.65
RRP €5.83
€14.12/kg
400grms

€5.69
RRP €5.99
€5.69/kg
1kg

€5.69
RRP €6.20
€28.45/kg
200grms

€5.69
RRP €6.15
€7.11/kg
800grms

€5.75
RRP €5.90
€14.38/kg
400grms

€5.75
RRP €5.90
€14.38/kg
400grms

€5.75
RRP €5.99
€28.75/kg
200grms

€5.75
RRP €6.27
€28.75/kg
200grms

€5.75
RRP €5.90
€14.38/kg
400grms

€5.75
RRP €5.90
€14.38/kg
400grms

€5.75
RRP €5.99
€28.75/kg
200grms