Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:
Special Offer

€0.55
RRP €0.60
€6.88/kg
Excellence Tuna Flakes In Vegetable Oil 80g 4 for €1.99
80grms
Loyalty Offer: 1.19

Loyalty Offer: 1.39

€1.85
RRP €2.05
€8.22/l
225ml
Loyalty Offer: 1.39

€1.85
RRP €2.05
€8.22/l
225ml
Loyalty Offer: 1.39

€1.85
RRP €2.05
€8.22/l
225ml
Loyalty Offer: 1.39

€1.85
RRP €2.05
€8.22/l
225ml
Loyalty Offer: 1.39

€1.85
RRP €2.05
€8.22/l
225ml
Loyalty Offer: 1.39

€1.85
RRP €2.05
€8.22/l
225ml
Loyalty Offer: 1.39

€1.85
RRP €2.05
€8.22/l
225ml
Loyalty Offer: 1.79

€2.05
RRP €2.15
€13.31/kg
154grms
Loyalty Offer: 1.79

€2.15
RRP €2.25
€13.69/kg
157grms
Loyalty Offer: 1.79

€2.15
RRP €2.25
€13.69/kg
157grms
Loyalty Offer: 1.79

€2.15
RRP €2.25
€13.96/kg
154grms
Loyalty Offer: 1.79

€2.15
RRP €2.25
€13.69/kg
157grms
Loyalty Offer: 1.79

€2.15
RRP €2.25
€13.96/kg
154grms
Loyalty Offer: 1.79

€2.15
RRP €2.25
€13.69/kg
157grms
Loyalty Offer: 1.79

€2.15
RRP €2.25
€13.96/kg
154grms
Loyalty Offer: 2.19

€2.85
RRP €2.99
€14.25/kg
200grms
Loyalty Offer: 2.99

€3.59
RRP €3.79
€5.98/kg
600grms
Loyalty Offer: 2.79

€3.65
RRP €4.15
€7.93/kg
460grms
Loyalty Offer: 2.49

Loyalty Offer: 4.49

€4.95
RRP €9.88
€3.05/l
1.621l
Loyalty Offer: 5.99

€7.09
RRP €7.29
€14.18/kg
500grms