Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€0.95
RRP €1.14
€9.50/kg
100grms

€1.20
RRP €2.39
€85.71/kg
14grms

€1.35
RRP €1.39
€2.50/l

€1.75
RRP €1.80
€5.00/l

€1.75
RRP €1.79
€3.30/l

€1.69
RRP €1.99
€9.39/kg
180grms

€1.79
RRP €2.50
€4.76/l

€1.85
RRP €2.23
€3.50/l

€2.05
RRP €2.10
€58.57/kg
35grms

€2.05
RRP €2.10
€58.57/kg
35grms

€2.05
RRP €2.10
€58.57/kg
35grms

€2.15
RRP €2.58
€7.17/kg
300grms

€2.29
RRP €2.40
€6.64/l

€2.29
RRP €2.40
€6.64/l

€2.29
RRP €2.40
€6.64/l

€2.59
RRP €2.72
€4.98/l

€2.65
RRP €2.68
€5.10/l

€2.65
RRP €2.68
€5.10/l

€2.65
RRP €2.68
€5.10/l

€2.65
RRP €2.68
€5.10/kg

€2.79
RRP €2.85
€5.38/l

€2.79
RRP €2.85
€5.38/l

€2.99
RRP €3.99
€29.90/kg
100grms

€3.35
RRP €3.63
€7.39/l

€7.99
RRP €11.99
€11.41/l
700ml

€9.85
RRP €10.80
€27.42/l

€9.99
RRP €12.79
€14.27/l
700ml

€10.99
RRP €13.79
€15.70/l
700ml

€20.59
RRP €23.58
€29.41/l
700ml

€24.29
RRP €24.75
€34.70/l
700ml