Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€1.85
RRP €2.11
€9.25/l
200ml

€1.85
RRP €2.11
€9.25/l
200ml

€9.95
RRP €11.55
€24.87/kg
400grms

€9.95
RRP €11.55
€24.87/kg
400grms

€10.05
RRP €11.67
€25.12/kg
400grms

€10.05
RRP €11.67
€25.12/kg
400grms

€19.55
RRP €22.72
€24.44/kg
800grms

€19.55
RRP €22.72
€24.44/kg
800grms

€19.55
RRP €22.72
€24.44/kg
800grms

€21.35
RRP €24.82
€53.38/kg
400grms

€21.39
RRP €24.87
€26.74/kg
800grms

€21.39
RRP €24.87
€26.74/kg
800grms

€26.49
RRP €30.77
€22.08/kg
1.2kg

€26.49
RRP €30.77
€22.08/kg
1.2kg