Baby
Bakery
Butcher Counter
Chilled Food
Clothes & Accessories
Delicatessen
Drinks
Food Cupboard
Frozen Food
Fruit & Veg Counter
Health & Beauty
Healthy Section
Home & Entertainment
Household
Pets
Tobacco
Continue Shopping
Cart (0 items) - #00000000

 

Shop

Back

Add by: unit weight
Pack Individually:

€5.75
RRP €6.15
€5.75/kg
1kg

€1.85
RRP €1.95
€2.47/kg
750grms

€3.59
RRP €3.85
€7.98/kg
450grms

€2.75
RRP €2.95
€3.67/kg
750grms

€3.99
RRP €5.22
€5.32/kg
750grms

€2.35
RRP €2.50
€3.92/kg
600grms

€4.95
RRP €5.29
€8.25/kg
600grms

€2.65
RRP €3.45
€5.89/kg
450grms

€6.69
RRP €10.50
€2.68/kg
2.5kg

€3.99
RRP €5.22
€5.32/kg
750grms

€3.95
RRP €4.21
€6.58/kg
600grms

€6.65
RRP €6.99
€24.18/kg
275grms

€6.65
RRP €6.99
€24.18/kg
275grms

€3.39
RRP €3.49
€37.67/kg
90grms

€4.19
RRP €4.29
€46.56/kg
90grms

€8.75
RRP €8.99
€19.19/l
456ml

€3.49
RRP €3.59
€34.90/kg
100grms

€3.49
RRP €3.59
€34.90/l
100ml

€8.75
RRP €8.99
€18.82/l
465ml

€7.75
RRP €7.99
€16.67/l
465ml

€8.75
RRP €8.99
€20.49/l
427ml

€8.75
RRP €8.99
€17.50/l
500ml

€8.75
RRP €8.99
€18.82/l
465ml

€8.75
RRP €8.99
€20.49/l
427ml

€8.75
RRP €8.99
€17.50/l
500ml

€8.75
RRP €8.99
€17.50/l
500ml

€8.75
RRP €8.99
€21.93/kg
399grms

€6.50
€15.66/l
415ml

€17.59
RRP €18.12
€17.59/kg
1kg

€5.29
RRP €5.84
€15.11/kg
350grms

€4.55
RRP €5.03
€20.04/kg
227grms

€4.95
RRP €5.49
€29.12/kg
170grms

€3.95
RRP €4.39
€19.75/kg
200grms

€4.19
RRP €4.64
€23.28/kg
180grms

€10.85
RRP €12.01
€19.37/kg
560grms

€8.55
RRP €9.47
€21.22/kg
403grms

€11.25
RRP €12.45
€29.68/kg
379grms

€4.49
RRP €4.97
€22.45/kg
200grms

€9.19
RRP €10.20
€20.24/kg
454grms

€5.55
RRP €6.12
€13.87/kg
400grms

€8.25
RRP €9.13
€22.00/kg
375grms

€6.65
RRP €7.38
€16.62/kg
400grms

€7.55
RRP €8.35
€25.17/kg
300grms

€12.75
RRP €14.15
€18.29/kg
697grms

€4.49
RRP €7.32
€22.45/kg
200grms

€11.45
RRP €12.67
€28.62/kg
400grms

€5.39
RRP €5.99
€27.22/kg
198grms

€8.25
RRP €9.15
€34.38/kg
240grms

€12.75
RRP €14.11
€31.88/kg
400grms

€2.65
RRP €2.94
€11.83/kg
224grms

€6.15
RRP €6.79
€27.95/kg
220grms

€6.09
RRP €6.76
€21.75/kg
2 x140grms

€8.25
RRP €9.13
€16.84/kg
490grms

€2.79
RRP €3.08
€7.44/kg
375grms

€5.05
RRP €5.60
€6.31/kg
800grms

€5.05
RRP €5.56
€7.89/kg
640grms

€8.25
RRP €9.15
€34.38/kg
240grms

€9.35
RRP €10.39
€24.93/kg
375grms

€3.29
RRP €3.66
€7.21/kg
456grms

€4.55
RRP €5.00
€7.11/kg
640grms

€7.89
RRP €8.74
€31.56/kg
250grms

€4.59
RRP €5.10
€10.20/kg
450grms

€5.25
RRP €5.81
€11.51/kg
456grms

€7.89
RRP €8.76
€15.78/kg
500grms

€1.47
RRP €1.50
€3.92/kg
375grms

€1.47
RRP €1.50
€3.92/kg
375grms

€7.99
€14.53/kg
550grms

€8.55
RRP €8.79
€75.66/kg
113grms

€4.99
RRP €5.99
€12.48/kg
400grms

€8.69
RRP €8.95
€20.69/kg
420grms